Strona Główna ˇ Forum ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Linki ˇ Galeria ˇ IV Supermaraton Nietążkowo 2018Niedziela, Grudzień 16, 2018
Drużyna Szpiku

Drużyna Szpiku

Nawigacja
Strona Główna
Statut Klubu
Forum
Artykuły
Download
Kalendarz GP Drużyny Szpiku
FAQ
Linki
Kontakt z Klubem
Kontakt
Galeria
Szukaj
IV Supermaraton Nietążkowo 2018
Sponsorzy
 
Logo Firmy Euro-Rower
 
Doradca Budowlany 24
 
Adas
 
Goma
 
Hurtownia Narzędzi Lipno 
 
Salon Urody R&R 
 
Patron Medialny
Panorama Leszczyńska
Nowości w Euro-Rower

Nowości

Promocje

IV Supermaraton Szosowy "Szlakiem Don Kichota" - Grupy startowe
Dodane przez Administrator dnia 05 lipiec 2018 21:11

IV Supermaraton Szosowy "Szlakiem Don Kichota"

Nietążkowo, 7 lipca 2018 r.

GRUPY STARTOWE

Grupa 1 Godzina: 8:00 Dystans: GIGA Rodzaj roweru: INNY
1 Czesława Kruczkowska Wrocław
2 Karol Pazera Kudowa Zdrój
3 Rafał Walkowski Szczecin
4 Zbigniew Bauta Kaszczor
5 Mariusz Gniado TRZEBNICA
6 Marian Przybylski TRZEBNICA
7 JACEK HOFFMAN jastrowie
8 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina
9 WALDEMAR FRĄCKOWIAK REWAL
10 Sławomir Forberger TRZEBNICA
11 Krzysztof Knaś Wrocław
       
Grupa 2 Godzina: 8:03 Dystans: GIGA Rodzaj roweru: SZOSA
12 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp.
13 Mariusz Staszak Śrem
14 Małgorzata Kubicka Nowogard
15 Adam Kurzydło Legnica
16 Marcin Kosicki Zalasewo
17 Jacek Ilmer Poznań
18 Krzysztof Łańcucki Wrocław
19 Przemysław Ciecierski Skórzewo
       
Grupa 3 Godzina: 8:06 Dystans: GIGA Rodzaj roweru: SZOSA
20 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE
21 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn
22 Mariusz Truszkiewicz Gryfino
23 Piotr Chmielewski Skalin
24 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn
25 Mateusz Pokrywka Poznań
26 Henryk Bętlewski Słupsk
27 Hubert Walkowiak Komorniki
       
Grupa 4 Godzina: 8:09 Dystans: GIGA Rodzaj roweru: SZOSA
28 Szymon Koziatek Zawiercie
29 Ireneusz Lula Gdynia
30 Tomasz Bobrowski Gdynia
31 Bożena Śmiałko Wrocław
32 Artur Paterek Krotoszyn
33 Sławomir Chwirot Opalenica
34 iza włosek Dąbrowa Górnicza
       
Grupa 5 Godzina: 8:12 Dystans: GIGA Rodzaj roweru: SZOSA
35 Arkadiusz Cieśla Byków
36 Remigiusz Ornowski Gdańsk
37 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice
38 Piotr Krysztofczyk Łódź
39 Marcin Sierant Zielona Góra
40 Paweł Jóźwiak Rokietnica
41 Paweł Wach Przemyśl
       
Grupa 6 Godzina: 8:15 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: INNY
42 Dariusz Górecki Słupsk
43 Mariusz Kurlapski Świdwin
44 Józef Drozdowski Głogów
45 Robert Mazurczuk Malin
46 Dorota Grzelak Kudowa -Zdrój
47 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz
       
Grupa 7 Godzina: 8:18 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: SZOSA
48 Ferdynand Malak Leszno
49 Robert Gbiorczyk Śmigiel
50 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin
51 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin
52 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz
53 Rafał Kowalczyk Wrocław
54 Radosław Flaum Grodzisk Wielkopolski
55 Tomasz Salachna PYSKOWICE
56 Marek Hojak Kalisz
       
Grupa 8 Godzina: 8:21 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: SZOSA
57 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski
58 Arek Kaczmarek Strzyżewice
59 Borys Chwiłkowski Luboń
60 Przemysław Dudziak Leszno
61 Michał Ratajczak rawicz
62 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl
63 Łukasz Andrzejewski Poznań
64 MIROSŁAW JANUSEK Międzyrzecz
65 Rafał Landzwojczak Kościan
       
Grupa 9 Godzina: 8:24 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: SZOSA
66 Robert Mencfeldowski Dobroszyce
67 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki
68 Adam Jaros Wojcieszyce
69 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno
70 Adrian Juszczak Godziesze Małe
71 Jolanta Gajtkowska Szczecin
72 Irena Łańcucka Wrocław
73 Bartłomiej Ochman Gliwice
74 Aleksander Kempka Polska Cerekiew
       
Grupa 10 Godzina: 8:27 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: SZOSA
75 Jerzy Nogała Leszno
76 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce
77 DOMINIK KACZMAREK Leszno
78 PAWEŁ KURCZAK TRZEBNICA
79 Piotr Tyrakowski Krotoszyn
80 Dariusz Ryszewski Poznań
81 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI Wolibórz
82 Mariusz Pawelec Cieszków
83 Artur Lazar Wrocław
       
Grupa 11 Godzina: 8:30 Dystans: MEGA Rodzaj roweru: SZOSA
84 Grzegorz Żyliński Święciechowa
85 Bartosz Mkołajczak Przemęt
86 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp.
87 Jacek Matuszkiewicz Września
88 Michał Ryszewski Poznań
89 Leopold Laskowski Poznań
90 Mirosław Zapłata Święciechowa
91 ANNA BIELAWSKA Milicz
92 Jakub Przybylski Poznań
       
Grupa 12 Godzina: 10:00 Dystans: MINI Rodzaj roweru: INNY
93 Tadeusz Porzucek Gostyń
94 Agnieszka Pawlaczek prusice
95 Mirosław Miturski TRZEBNICA
96 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp.
97 Elżbieta Stempińska Szczecin
98 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA
99 Dariusz Skrzypa Wałcz
       
Grupa 13 Godzina: 10:03 Dystans: MINI Rodzaj roweru: INNY
100 Maciej Andrzejczak Ostrów Wlkp.
101 Małgorzata Maśkiewicz OSOLIN
102 Paweł Kamiński Mosina
103 Tadeusz Sowa Stargard
104 Paweł Stempiński Szczecin
105 Danuta Lasota Wałbrzych
106 Marian Zubrzycki WSCHOWA
       
Grupa 14 Godzina: 10:06 Dystans: MINI Rodzaj roweru: INNY
107 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg
108 Halina Kowalczyk ŁASK
109 MAREK CZWOJDZIŃSKI Leszno
110 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice
111 Bartłomiej Spychała Nietążkowo
112 Robert Łodyga Czerwonak
113 Jarosław Czerwiński Czerwonak
       
Grupa 15 Godzina: 10:09 Dystans: MINI Rodzaj roweru: INNY
114 Dominik Frąckowiak Nietążkowo
115 MARCIN RAU TRZEBNICA
116 Mikołaj Garczarek Granowo
117 Alicja Krzanowska Nowa Ruda-Słupiec
118 Henryk Sokołowski Stargard
119 Renata Bętlewska Słupsk
120 Paweł Cichocki Szczecin
       
Grupa 16 Godzina: 10:12 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
121 Marchlewski Wiesław Gdańsk
122 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny
123 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina
124 Piotr Kołacki Śrem
125 Leszek Kajewski Śmigiel
126 Piotr Szpajer Luboń
127 Dariusz Wojciechowski Śmigiel
128 Zbigniew Kowalczyk ŁASK
129 Adam Dobosz Wrocław
       
Grupa 17 Godzina: 10:15 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
130 Marcin Gaj Szczecin
131 Bartłomiej Marczewski Leszno
132 Dominik Michalak op. Frankowo
133 Andrzej Quoos Leszno
134 URSZULA HAŁUPKA Włoszakowice
135 Franek Michalak pod. Frankowo
136 Dawid Taczkowski Poznań
137 Dominik Warszewski Opalenica
138 Jędrzej Kowalski Śrem
       
Grupa 18 Godzina: 10:18 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
139 Tadeusz Zagdański Stargard
140 MICHAŁ BUKOWSKI Święciechowa
141 Ireneusz Ścięgaj Jugów
142 Waldemar Baranowski Kryniczno
143 Sylwester Sęk Stargard
144 Bartosz Pawlikowski Stargard
145 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań
146 Marek Górecki Buczek
147 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne
       
Grupa 19 Godzina: 10:21 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
148 Andrzej Gierusz Wrocław
149 ROMAN Lutostański Swięciechowa
150 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce
151 Andrzej Ławniczak Śrem
152 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp
153 ARKADIUSZ TURONEK kłecko
154 Piotr Sternal Drużyna
155 Sylwester Ślęzak Stargard
156 Klaudiusz Piętak Szczecin
       
Grupa 20 Godzina: 10:24 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
157 Marcin Gosk Swarzędz
158 Sławomir Bogusz Dobroszyce
159 ROMAN HAŁUPKA Włoszakowice
160 Paweł Balcerzak Słupca
161 Janusz Kühnel Kłodzko
162 Konrad Chudak Nietążkowo
163 Adam Dyszkiewicz Kościan
164 JAROSŁAW CIESIELSKI Poznań
       
Grupa 21 Godzina: 10:27 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
165 Beata Tulimowska Włocławek
166 Mariusz Mikołajczak Świebodzin
167 ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wlkp.
168 Łukasz Majorczyk Leszno
169 Agata Walkowiak Szczecin
170 Tomasz Adamczewski Popowo Stare
171 RENIA KOZANECKA Poznań
172 Szymon Podsadny Robakowo
       
Grupa 22 Godzina: 10:30 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
173 Jerzy Markowski Kłodawa
174 Tomasz Zawiślak Oborniki
175 Mieczysław, Maciej Sztendel Łódź
176 ZYGMUNT MARCINEK Leszno
177 SZYMON SADKOWSKI Babimost
178 Marcin Kasprowicz Poznań
179 Włodzimierz Kajewski Śmigiel
180 Michał Wilczak Ostrzeszów
       
Grupa 23 Godzina: 10:33 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
181 Bogdan Jankowski Garzyn
182 PATRYK WIELGOSZ Oborniki
183 Mikołaj Sobczyk Nietążkowo
184 Bartosz Strzelecki Gubin
185 Marcin Tokłowicz Bielawy
186 Patrycja Langner Stare Bojanowo
187 SYLWESTER PLUTA Dąbrówka
188 Magdalena Noweta Ostrzeszów
       
Grupa 24 Godzina: 10:36 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
189 SŁAWOMIR ROCHNA Stargard Szczeciński
190 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki
191 Robert Kierzek Raszków
192 Piotr Lepczyński Krotoszyn
193 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA
194 Henryk TORBUS Kalisz
195 Szymon Błasik ŁASK
196 Mirosław Lewandowicz Leszno
       
Grupa 25 Godzina: 10:39 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
197 Arkadiusz Hałupka Włoszakowice
198 Piotr Mulczyński Śmigiel
199 Tomasz Mosiński Krotoszyn
200 Agnieszka Dudziak Wolsztyn
201 Patryk Jankowski Śmigiel
202 Kazimierz Gogolewski Poznań
203 Paweł Similak Sieradz
204 Leszek Kołacki Śrem
       
Grupa 26 Godzina: 10:42 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
205 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno
206 Paweł Samol Włoszakowice
207 Piotr Rosiński Osieczna
208 Bartosz Skotarczak BUK
209 Konrad Majewski Przedecz
210 Paweł Cichy ŁASK
211 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach
2212 Piotr Marciniak Poznań
       
Grupa 27 Godzina: 10:45 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
213 BERNARD MATUSZAK Śmigiel
214 Jacek Nowak Leszno
215 Roman Mędrek Środa Wielkopolska
216 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle
217 Jarosław Jasiński Mosina
218 Antoni Gonera Choszczno
219 Adrian Sosnowski Kłodawa
220 Daniel Kulesza Rakoniewice
       
Grupa 28 Godzina: 10:48 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
221 Wojciech Bielecki Międzyrzecz
222 Bartosz Twardowski Leszno
223 Jan Szymański Leszno
224 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski
225 Zdzisław APIECIONEK Karpicko
226 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne
227 Patryk Śniegula TRZEBNICA
228 DARIUSZ NOWAK Wolsztyn
       
Grupa 29 Godzina: 10:51 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
229 Andrzej Kot Murowana Goślina
230 Krzysztof Jankowski Włocławek
231 Wiesława Prokopczyk TRZEBNICA
232 Agnieszka Bartkowiak Sepno
233 Szymon Serbin kłecko
234 Grzegorz Gumny Poznań
235 Andrzej Warszewski Przeźmierowo
236 Łukasz Olszewski kłecko
       
Grupa 30 Godzina: 10:54 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
237 Andrzej Ciesielski Śmigiel
238 Zbigniew Witkiewicz Stargard
239 Radosław Pietrzak Stargard
240 Jakub Wiciak Dopiewiec
241 Krystian Schiller Śmigiel
2412 Marcin Buchwald Śmigiel
243 Piotr Strojny Poznań
244 Mariusz Matela Poznań
       
Grupa 31 Godzina: 11:00 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
245 Mirosław Raburski Leszno
246 Andrzej Pankowski Pruszowice
247 Lidia Trzepizur Swarzędz
248 Sławomir Ostrowski Leszno
249 Rafał Borówczak Wolsztyn
250 Adam Pilarczyk Luboń
251 Tomasz Wroński Kurza Góra
252 Anita Ignaczak Poznań
       
Grupa 32 Godzina: 11:03 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
253 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń
254 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ
255 Czesław Ankudowicz Dołuje
256 Paweł Wika Środa Śląska
257 Małgorzata Kokocińska Leszno
258 Piotr Sućko Poznań
259 Franciszek Gustowski Sobótka
260 Piotr Łabuda Wołów
       
Grupa 33 Godzina: 11:06 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
261 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo
262 Artur Gonera Szczecin
263 Eugeniusz Klupś Kąkolewo
264 Maciej Majorczyk Włoszakowice
265 Piotr Malak Leszno
266 Wojciech Dylik Świnoujście
267 Przemek Tarzyński Włocławek
268 Norbert Dutko Środa Śląska
       
Grupa 34 Godzina: 11:09 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
269 Waldemar Gebel Śrem
270 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn
271 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Wiry
272 Daniel Korsak Kościan
273 Dariusz Przybylski Leszno
274 Michał Mikuła Poznań
275 Mateusz Domagała Popowo Stare
276 Ryszard Michta Środa Śląska
       
Grupa 35 Godzina: 11:12 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
277 Alojzy Pawlaczek Pudliszki
278 Tomasz Wojtkowiak 62-050 Mosina
279 MAREK MICHALSKI Wolsztyn
280 Patryk Matuszak Nowa Wieś
281 Marcin Przybyła Przemęt
282 Remigiusz Rolski Świdnica
283 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna
284 Adam Jarzyński Wągrowiec
       
Grupa 36 Godzina: 11:15 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
285 ROMAN PRZEWORSKI BUK
286 MAŁGORZATA HOWIS Stargard
287 Danuta Dąbkowska Włoszakowice
288 Tomasz Leciejewski Święciechowa
289 Maciej Szmit Oborniki
290 Marta Halczyn Leszno
291 Remigiusz Urbaniak Oborniki
292 Małgorzata Kocik Ksieginice
       
Grupa 37 Godzina: 11:18 Dystans: MINI Rodzaj roweru: SZOSA
293 PIOTR MIAŁKAS BUK
294 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo
295 Grzegorz Kumiszczo sława
296 Tomasz Łagoda Głogów
297 Mieczysław Andrzejewski Murowana-Goślina
298 Sławomir Frąckowiak Komorniki
299 Arkadiusz Stefański Oborniki
300 Bronisław Kocik Ksieginice
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

UWAGA! W przypadku stwierdzenia błedów lub trudności w użytkowaniu strony proszę przeczytać FAQ, a następnie po jego przeczytaniu (w razie dalszych niejasności/problemów) zgłaszac/pytać administratora strony przez E-mail: LKKLeszno@gmail.com lub Prywatną Wiadomość.


Copyright © 2013

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie