Wyniki - III Le¶ne Kryterium Rowerowe o Puchar firmy EURO-ROWER
Dodane przez Administrator dnia 14 kwiecień 2013 21:49

Otrzymali¶my wyniki z dzisiejszej imprezy.
W tej chwili postaramy się umie¶cić na roboczo informację w kategoriach OPEN i w miarę możliwo¶ci będziemy uzupełniać. Czytaj dalej...>>

 

Obecnie wyniki s± już opublikowane na stronie operatora pomiaru czasu: www.tritime.pl


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

III Le¶ne Kryterium Rowerowe - 14.04.2013

 

MINI OPEN
Miejsce Czas t Uczestnik Miasto Klub Kategoria wiekowa Numer Okrazenie
1 00:40:20.323 KAZUBSKI JAKUB LESZNO REAL 64-STO M2 0227 3

2 00:40:23.923 WIKTOR MICHAŁ SZAMOTUŁY 0 M3 0256 3

3 00:40:30.217 JAKUBOWSKI TOMASZ POZNAŃ PYRCYK M4 0274 3

4 00:40:36.533 SASS GABOR POZNAŃ 0 M3 0257 3
5 00:42:29.640 NALEWAJ PRZEMYSŁAW LESZNO REAL 64STO M2 0162 3
6 00:42:44.517 OSTRYŃSKI ADAM LESZNO REAL 64-STO M1 0217 3
7 00:42:45.213 WALKOWIAK ROBERT MODŁA TEAM MTB PARKIETEX M3 0254 3
8 00:42:48.943 KOMPIEL DAWID ŁOPUCHOWO PYRCYK POZNAŃ M3 0228 3
9 00:43:00.467 WOJCIESZEK RYSZARD LESZNO 0 M4 0156 3
10 00:43:07.367 CIEKAŃSKI MICHAŁ LESZNO 35+ M3 0192 3
11 00:44:01.260 MAYER MICHAŁ GOSTYŃ CHOD-DRÓG MTB TEAM M2 0239 3
12 00:44:17.833 NIEWIADA FILIP POZNAŃ PYRCYK M3 0298 3
13 00:44:20.267 MURZYN PATRYK BYTOM ODRZAŃSKI 0 M1 0249 3
14 00:44:24.300 CZAJKA WOJCIECH POZNAN AGROCHEST TEAM M3 0286 3
15 00:44:36.987 MOŁDA RAFAŁ MAŁOGOSZCZ TEAM 29 LESZNO M2 0143 3
16 00:44:45.877 ¦LIWIŃSKI ALEKSANDER LESZNO REAL 64-STO M2 0140 3
17 00:44:45.970 GŁOWACKI JACEK POZNAŃ PYRCYK M5 0273 3
18 00:44:46.347 JANIK ARTUR LESZNO TEAM 29 LESZNO M3 0159 3
19 00:45:06.713 WASILUK MAREK GŁOGÓW TEAM MTB PARKIETEX M4 0255 3
20 00:45:08.200 DROZDOWSKI ROBERT JERZMANOWA TEAM MTB PARKIETEX M3 0253 3
21 00:45:18.517 NAPIERAŁA GRZEGORZ BOLECHÓWKO TEAM RYBCZYŃSKI CITYZEN MTB M6 0234 3
22 00:45:48.370 NIEWIADA PIOTR POZNAŃ PYRCYK POZNAŃ M4 0297 3
23 00:45:48.627 PAWŁOWSKI PATRYK LESZNO M3 0071 3
24 00:46:24.260 DUDZIŃSKI DANIEL LESZNO M3 0220 3
25 00:47:07.237 JANIAK DAWID LESZNO REAL 64-STO M2 0022 3
26 00:47:12.447 ROZWALKA DANIEL GONIEMBICE LIKE TEAM M2 0199 3
27 00:47:13.510 SKORUPSKI ANDRZEJ KˇKOLEWO ¦MIGŁO OSIECZNA M5 0004 3
28 00:47:13.580 MULLER PATRYK ZBˇSZYŃ MTB DREAM TEAM M3 0240 3
29 00:47:13.830 NIEDZIELSKI EUGENIUSZ POZNAŃ M5 0285 3
30 00:47:20.390 KHITRYKACZ ALEKSANDER BUCZ 0 M5 0242 3
31 00:47:40.327 SKORUPIŃSKI MAREK LESZNO 0 M3 0130 3
32 00:48:38.900 KUCHARZYSZYN ADAM 67-200 MTB PARKIETEX M3 0252 3
33 00:49:01.363 ZIEGLER DAMIAN LIPNO M3 0141 3
34 00:49:01.717 KACZMAREK ARKADIUSZ LESZNO 0 M3 0216 3
35 00:49:03.897 SCHEFFNER WITOLD ŻAGAŃ TEAM 29 LESZNO M4 0221 3
36 00:49:51.983 MORYSON PATRYK LESZNO REAL 64-STO M2 0001 3
37 00:50:38.370 GŁÓD DAWID LESZNO STREFASPORTU.PL M2 0024 3
38 00:50:42.890 ROGALSKI JERZY LESZNO FOGO WILKOWICE M6 0291 3
39 00:50:56.963 KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF LESZNO AGENCJA REKLAMOWA KJM M2 0251 3
40 00:50:58.793 BRODA ARKADIUSZ LUBOŃ M2 0005 3
41 00:51:01.160 OBER RAFAŁ GNIEZNO M3 0280 3
42 00:51:06.100 STANIEWSKI GRZEGORZ LESZNO FEBE TEAM M3 0168 3
43 00:51:39.100 ZAJˇCZKOWSKI PATRYK ¦WIĘCIECHOWA BIKESHOP.PL M3 0012 3
44 00:51:41.397 TOBOŁA MIRON LESZNO AMBIT RACING TEAM M3 0068 3
45 00:51:54.707 SAMOL PRZEMYSŁAW OSIECZNA ¦MIGŁO OSIECZNA M2 0079 3
46 00:52:00.933 STANIEWSKI KONRAD LIPNO FEBE TEAM M3 0031 3
47 00:52:01.130 MAŁYSZAK TOMASZ LESZNO 0 M2 0222 3
48 00:52:09.700 KLUP¦ EUGENIUSZ KˇKOLEWO ¦MIGŁO OSIECZNA M5 0178 3
49 00:52:15.187 CHMIELEWSKI MARCIN POZNAŃ M3 0016 3
50 00:52:16.137 ROKOSIEWICZ BARTOSZ DOBRAMY¦L M2 0010 3
51 00:52:25.860 GRUN JAROSŁAW LESZNO FEBE TEAM M4 0166 3
52 00:52:30.900 JAWORSKI SZYMON ROGOZNO 0 M2 0311 3
53 00:52:37.563 ŁOWICKI BARTOSZ KO¦CIAN SKANSKA TEAM M3 0134 3
54 00:52:45.320 ROZWALKA ZBIGNIEW GONIEMBICE LIKE TEAM M5 0197 3
55 00:52:59.327 KONIECZNY ROBERT LIPNO ORZEŁ LIPNO M4 0085 3
56 00:53:10.350 TORBA AGNIESZKA BUK ... K2 0328 3
57 00:53:17.287 KIZIOREK MARCIN MUROWANA GO¦LINA PYRCYK M3 0229 3
58 00:53:29.510 WILCZAK DANIEL LESZNO WILCZAK TEAM M3 0019 3
59 00:53:32.593 WOŻNIAK EDWARD WILKOWICE M6 0245 3
60 00:53:50.580 DOPIERAŁA PAWEŁ LESZNO FEBE TEAM M4 0167 3
61 00:54:01.670 MARKIEWICZ DAWID WSCHOWA REAL 64-STO M1 0023 3
62 00:54:07.323 ŁUSZCZ ALEKSANDER LESZNO O N N I N E N TEAM M2 0157 3
63 00:54:21.807 DATA MATEUSZ LESZNO M2 0062 3
64 00:54:22.767 GRONDAL TOMASZ LESZNO M2 0103 3
65 00:54:28.520 POTRAWIAK STANISŁAW STĘSZEW M6 0094 3
66 00:54:31.903 LEKTARSKI KRZYSZTOF POZNAŃ M5 0049 3
67 00:54:38.630 KUJAWA JAKUB KLĘKA MTB KLĘKA M2 0304 3
68 00:54:38.737 ZDONEK FILIP LESZNO ORZEŁ LIPNO M3 0032 3
69 00:55:11.623 ROZWALKA MARTA GONIEMBICE LIKE TEAM K1 0198 3
70 00:55:18.347 POPIWCZUK RYSZARD GŁOGOW-JACZÓW M3 0223 3
71 00:55:31.533 KUBIAK MICHAŁ LESZNO AMBIT RACING TEAM M3 0063 3
72 00:55:38.127 MIASOJED MATEUSZ LESZNO SKANSKA TEAM M2 0090 3
73 00:55:44.933 SKRZYPCZAK RADOSŁAW POZNAŃ M3 0145 3
74 00:56:01.930 SZUDRA PIOTR ROBACZYN AMBIT RACING TEAM M2 0076 3
75 00:56:25.190 SZNYCER ŁUKASZ LESZNO M2 0262 3
76 00:56:25.367 WOJCIECHOWSKI FILIP LESZNO LKK LESZNO - UKS JUNIOR M1 0033 3
77 00:56:25.463 NOWAK RAFAŁ POZNAŃ ASGO TEAM M3 0007 3
78 00:56:37.983 PADYKUŁA PAWEŁ KO¦CIAN M3 0276 3
79 00:56:38.740 PŁATEK MACIEJ LESZNO SPINKO LESZNO M3 0093 3
80 00:56:43.610 SKRZYPEK DARIUSZ LESZNO 0 M4 0132 3
81 00:57:06.897 SOBCZYŃSKI GRZEGORZ KOSTRZYN AGROCHEST TEAM M3 0287 3
82 00:57:10.110 MARCZEWSKI BARTŁOMIEJ LESZNO METABO TORA BIKE M2 0164 3
83 00:57:13.327 HAJT JAROSŁAW WOLSZTYN M2 0225 3
84 00:57:23.370 BANASZKIEWICZ MARCIN GRONÓWKO ORZEŁ LIPNO M4 0170 3
85 00:57:36.453 BRZECHWA ANDRZEJ POZNAŃ M6 0299 3
86 00:57:37.90 MALCHEREK KRZYSZTOF ¦WIĘCIECHOWA 0 M4 0151 3
87 00:57:44.333 JANKOWSKI MARCIN GLOGÓW TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0201 3
88 00:57:44.360 JANASZAK JERZY KRZYWIŃ GKR GOSTYŃ M6 0042 3
89 00:57:51.217 DŁUBAŁA MAREK ¦RODA WIELKOPOLSKA M5 0320 3
90 00:58:24.540 DOMŻAŁ PIOTR LESZNO METABO TORA BIKE M3 0077 3
91 00:58:35.297 KOŁODZIEJCZYK ROBERT LESZNO FEBE TEAM M3 0169 3
92 00:58:36.633 SZOPLIK ZENON LESZNO M3 0108 3
93 00:58:36.983 KONIECZNY PAWEŁ OSIECZNA TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0206 3
94 00:59:09.593 KOWALEWSKI MICHAŁ LESZNO SPINKO LESZNO M6 0131 3
95 00:59:20.677 JAGIEŁKA WIESŁAW KLĘKA MTB KLĘKA M4 0305 3
96 00:59:40.413 GLAPIAK PIOTR LESZNO M2 0073 3
97 00:59:47.600 BODNAR WŁADYSŁAW BORÓWIEC M5 0300 3
98 00:59:50.300 MARCINIAK MARCIN OSIECZNA TACHO-ANALIZA NUSS.PL M2 0202 3
99 00:59:50.340 RATAJCZAK TOMASZ LESZNO METABO TORA BIKE M5 0118 3
100 01:00:29.560 MAZURKIEWICZ MARIUSZ KˇKOLEWO ¦MIGŁO OSIECZNA M4 0059 3
101 01:00:36.717 DERDA PAWEŁ LESZNO M3 0175 3
102 01:00:40.270 RATAJCZAK PRZEMYSŁAW LESZNO METABO TORA BIKE M2 0078 3
103 01:00:42.597 PIOTROWSKI JAKUB KO¦CIAN LKK LESZNO - UKS JUNIOR M1 0053 3
104 01:00:48.963 GŁÓD RENATA LESZNO STREFASPORTU.PL K2 0082 3
105 01:00:53.530 MAJCHRZAK ADRIAN KˇKOLEWO STREFASPORTU.PL M2 0137 3
106 01:00:55.517 WEIN TOMASZ LESZNO M2 0176 3
107 01:01:05.153 TACIAK ŁUKASZ KIEŁCZEWO LKK LESZNO - UKS JUNIOR M1 0231 3
108 01:01:48.957 STACHOWIAK KRZYSZTOF GOSTYŃ 0 M3 0173 3
109 01:01:51.870 GÓRNIAK ADAM ROGOZNO 0 M2 0312 3
110 01:01:54.540 WÓJCIK ROMAN LESZNO 0 M4 0310 3
111 01:01:59.340 MIERZYŃSKI GRZEGORZ WŁOSZAKOWICE KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE M5 0270 3
112 01:02:02.180 FORMANOWSKI SŁAWEK LESZNO AMBIT RACING TEAM M3 0091 3
113 01:02:04.123 MARCINIAK ŁUKASZ OSIECZNA TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0203 3
114 01:02:16.567 PIETROWSKI JAROSŁAW LESZNO LKK LESZNO - UKS JUNIOR M4 0107 3
115 01:02:19.357 KO¦CIAŃSKA NATALIA LESZNO ORZEŁ LIPNO K2 0259 3
116 01:02:22.600 WRÓBLEWSKI DARIUSZ WŁOSZAKOWICE - - - M3 0021 3
117 01:03:08.477 FLORCZAK KAROL LESZNO AMBIT RACING TEAM M3 0017 3
118 01:03:11.630 JABŁOŃSKI MARCIN WŁOSZAKOWICE M3 0218 3
119 01:03:22.523 STRABURZYŃSKI TOMASZ STARE BOJANOWO M4 0244 3
120 01:03:44.687 PAWŁOWSKI JAROSŁAW MÓRKOWO ORZEŁ LIPNO M3 0142 3
121 01:03:45.910 KISZEWSKA KINGA ¦RODA WIELKOPOLSKA K2 0319 3
122 01:03:46.270 ŁUKASZKIEWICZ WALDEMAR STARKOWO M4 0327 3
123 01:04:53.867 KOPASZEWSKI PRZEMYSŁAW LESZNO M2 0184 3
124 01:05:21.617 NALEWAJ JAROSŁAW LESZNO TEAM 29 LESZNO M4 0161 3
125 01:05:40.107 KIEŁKOWICZ KRZYSZTOF LESZNO TEAM 29 LESZNO M4 0314 3
126 01:05:40.887 MAJCHRZAK NATALIA KˇKOLEWO STREFASPORTU.PL K1 0133 3
127 01:05:57.230 SCHABEL ROBERT LESZNO M3 0097 3
128 01:06:20.527 DAWIDZIAK RAFAŁ LESZNO 0 M4 0171 3
129 01:06:45.370 KAPAŁA SŁAWOMIR ¦WIĘCIECHOWA BIURO PODRÓŻY LAGUNA M4 0196 3
130 01:07:42.810 KOMOLKA FRANCISZEK ¦WIĘCIECHOWA BIKEFUN LESZNO M6 0098 3
131 01:08:19.807 MARCINIAK ŁUKASZ 64-100 BIKESHOP.PL M2 0284 3
132 01:08:33.233 GRUN BEATA LESZNO FEBE TEAM K2 0029 3
133 01:08:50.817 ŁABIŃSKA JOLANTA PRZEMĘT K2 0120 3
134 01:09:02.950 DUDKA LESZEK LESZNO AMBIT RACING TEAM M4 0117 3
135 01:09:09.957 GIERLIK AGNIESZKA LESZNO FEBE TEAM K2 0028 3
136 01:10:11.203 WIERNICKA MARTYNA ŁĘCZYCA 0 K2 0224 3
137 01:10:20.860 STAWIŃSKA DOROTA RADOMICKO K2 0301 3
138 01:11:49.470 KA¬MIERCZAK JACEK LESZNO M4 0282 3
139 01:12:04.893 MAJORCZYK ARKADIUSZ OSIECZNA SKANSKA TEAM M3 0136 3
140 01:12:10.370 NOWAK IZABELA SRODA 0 K2 0306 3
141 01:12:19.153 EWELINA MIELCAREK-SZYMAŃSKA OSIECZNA GRUPA BIG BUD K2 0027 3
142 01:13:51.160 TYCNER WOJCIECH PRZYBYSZEWO M2 0332 3
143 01:14:01.937 HYLA RADOSŁAW PONIEC SKANSKA TEAM M3 0135 3
144 01:14:40.390 MUSIELAK MACIEJ LESZNO 35 PLUS M3 0057 3
145 01:15:25.933 PAWLIKOWSKI TOMASZ LESZNO GRUPA BIG BUD M3 0045 3
146 01:19:55.267 GUMIŃSKI GRZEGORZ RADOMICKO M3 0034 3
147 01:20:07.667 NOWAK RADOSŁAW KO¦CIAN LKK LESZNO - UKS JUNIOR M1 0081 3
148 01:20:20.697 BUDZYŃSKA MAŁGORZATA WSCHOWA SKANSKA TEAM K2 0088 3
149 01:22:16.920 BALAK KRZYSZTOF WSCHOWA M3 0200 3

 

MEGA OPEN
Miejsce Czas Uczestnik Miasto Klub Kategoria wiekowa Numer Okrazenie
1 01:14:03.227 SWAT SEBASTIAN PRZE¬MIEROWO SWAT TEAM M2 0212 6
2 01:16:59.863 JURKOWLANIEC MIKOŁAJ WROCŁAW 0 M2 0341 6
3 01:17:00.653 FOKT ALBERT PIOTRKÓW 0 M3 0281 6
4 01:17:00.757 SWAT SYLWESTER PRZE¬MIEROWO 0 M2 0214 6
5 01:19:09.170 DOPIERAŁA TOMASZ POZNAŃ 2KOŁA M4 0187 6
6 01:19:09.723 PAPIEŻ PRZEMYSŁAW LESZNO STREFASPORTU.PL M3 0002 6
7 01:19:10.927 MIZURO WOJCIECH LESZNO REAL-64STO M3 0069 6
8 01:19:11.300 URBANIAK MARCIN POZNAŃ 0 M2 0191 6
9 01:19:18.783 ŁUKAWSKI RAFAŁ POZNAN 0 M4 0189 6
10 01:19:21.610 MACIEJEWSKI WOJCIECH ZIELONA BÓDKA DOBRA STRONA MOCY M2 0267 6
11 01:19:21.723 WRÓBEL MARCIN WROCŁAW IM-MOTION.PL TEAM WROCŁAW M3 0342 6
12 01:21:03.147 WACHOWIAK TOMASZ GNIEZNO GKKG GNIEZNO M2 0278 6
13 01:21:04.900 CZETEBOK WOJCIECH . 0 M2 0210 6
14 01:22:16.393 BŁACHOWIAK JAKUB LESZNO STREFASPORTU.PL M2 0211 6
15 01:22:17.777 KUMIK ANDRZEJ WROCŁAW 0 M2 0277 6
16 01:22:22.200 WI¦NIEWSKI DAWID KOZIEGŁOWY PYRCYK M3 0303 6
17 01:23:57.910 NOWICKI MATEUSZ POZNAŃ POLART NUTRAXX TEAM M2 0335 6
18 01:24:05.283 CZARNOTA MARIUSZ POZNAŃ M3 0346 6
19 01:24:05.810 MATUSZAK SZYMON KONIN POZNAŃ I LOVE YOU M2 0302 6
20 01:24:25.947 SYC ROBERT LESZNO REAL 64-STO M3 0096 6
21 01:24:36.310 SOBAŃSKI MARCIN GÓRA ORZEŁ LIPNO M3 0104 6
22 01:25:16.627 WASIŃSKI PAWEŁ KˇKOLEWO STREFASPORTU.PL M2 0112 6
23 01:25:29.610 MAROSZ DAWID GNIEZNO 0 M3 0279 6
24 01:25:42.257 KRYSMAN PIOTR KO¦CIAN 0 M2 0250 6
25 01:27:17.573 WUJCZAK BARTOSZ LESZNO M2 0181 6
26 01:27:17.780 STANOWICZ MACIEJ ¦WIEBODZICE SAJ-POL TEAM M2 0339 6
27 01:27:18.660 SKORLIŃSKI KRZYSZTOF LESZNO LKK LESZNO M4 0116 6
28 01:27:19.187 KEDZIORA JAKUB BARANOWO COLEX RACING TEAM M2 0052 6
29 01:27:19.993 MATUSZAK BERNARD ¦MIGIEL ¦TC ¦MIGIEL M3 0147 6
30 01:27:24.607 SZCZEPANIAK ROMAN LESZNO 0 M4 0174 6
31 01:27:44.620 SKRZYPCZAK JAROSŁAW POZNAŃ ASGO TEAM M3 0041 6
32 01:27:45.427 ¦WIEŻYŃSKI JANUSZ POZNAŃ 0 M2 0190 6
33 01:28:14.533 KOPER PRZEMYSŁAW TULCE GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR M4 0329 6
34 01:28:23.970 CHYŁA MARIUSZ KˇKOLEWO TEAM 29 LESZNO M4 0058 6
35 01:28:24.920 ZBROSZCZYK MICHAŁ POZNAŃ PYRCYK M3 0272 6
36 01:28:28.827 ROZWALKA PRZEMYSŁAW GONIEMBICE LIKE TEAM M2 0294 6
37 01:28:29.537 KOWALCZYK MIKOŁAJ LIPNO STREFASPORTU.PL M3 0139 6
38 01:28:31.677 KUSTOŃ PIOTR SZAMOTUŁY GREAT POLAND BIKE TEAM M3 0075 6
39 01:28:40.767 DˇBKOWSKI KRZYSZTOF WŁOSZAKOWICE 35 PLUS M3 0050 6
40 01:28:42.690 STRUG MAREK PRZYTOCZNA M2 0243 6
41 01:28:52.530 BANACH ROBERT LESZNO AMBIT RACING TEAM M3 0008 6
42 01:30:26.377 MAŃCZAK FILIP KICIN M3 0333 6
43 01:31:03.500 WOŁUJEWICZ CZESŁAW POZNAŃ POLART NUTRAXX TEAM M5 0334 6
44 01:31:04.310 SWAT JACEK PRZE¬MIEROWO 0 M4 0213 6
45 01:31:24.453 KLIMKIEWICZ JAKUB POZNAŃ ASGO TEAM M4 0051 6
46 01:32:01.253 JURKÓW MARCIN LESZNO ORZEŁ LIPNO M3 0165 6
47 01:32:03.460 ŻABA HUBERT GÓRA M2 0035 6
48 01:32:04.123 ZIELIŃSKI ROBERT KÓRNIK/BNIN ASGO TEAM M3 0084 6
49 01:32:04.127 NOWACZYK SZYMON LESZNO 35 PLUS M3 0100 6
50 01:32:04.337 BAGIŃSKI FILIP ¦WIĘCIECHOWA 35PLUS M2 0337 6
51 01:32:07.670 RICHTER MACIEJ LESZNO STREFASPORTU.PL M3 0083 6
52 01:32:58.687 GOLAK ŁUKASZ POZNAŃ GOGGLE PRO AKTIVE EYEWEAR M2 0233 6
53 01:34:09.377 CZECHOLIŃSKI PAWEŁ JANISZEWO ORZEŁ LIPNO M4 0070 6
54 01:35:13.463 DROBNIAK DARIUSZ LESZNO STREFASPORTU.PL M4 0020 6
55 01:35:28.137 NEUMAN JERZY SWARZĘDZ 0 M5 0241 6
56 01:35:35.280 TOMASZEWSKI MIKOŁAJ KO¦CIAN STC SMIGIEL M2 0066 6
57 01:35:48.377 BAKSALARY ADAM LESZNO STREFASPORTU.PL M3 0013 6
58 01:37:26.977 STABNO JAROSŁAW POZNAN COLEX RACING TEAM M5 0039 6
59 01:37:41.847 NOWAK TOMASZ LESZNO 0 M3 0208 6
60 01:37:45.820 BARTOSZEWSKI MARCIN POZANŃ 0 M3 0292 6
61 01:37:55.533 SZLĘK PAWEŁ OBORNIKI ¦LˇSKIE O¦ OBORNIKI ¦LˇSKIE M2 0325 6
62 01:38:09.517 KURPISZ ZYGMUNT POZNAŃ RYBCZYŃSKI CITYZEN MTB TEAM M4 0110 6
63 01:39:02.200 LUTOSTAŃSKI SZYMON LESZNO STREFA SPORTU M3 0258 6
64 01:39:04.227 TIETZ ARKADIUSZ LESZNO LKK LESZNO M4 0119 6
65 01:39:05.217 NAWROCKI ANDRZEJ LESZNO 35 PLUS M3 0193 6
66 01:39:11.503 STACHOWSKI MICHAŁ LESZNO M2 0345 6
67 01:39:59.867 FALKIEWICZ LECHOSLAW POZNAN COLEX RACING TEAM M4 0054 6
68 01:40:27.397 SKIBA ANDRZEJ LESZNO LKK LESZNO M2 0115 6
69 01:40:38.827 MAYER ŁUKASZ GOSTYŃ CHOD-DRÓG MTB TEAM M3 0018 6
70 01:40:58.517 MIKOŁAJCZAK BARTOSZ MOCHY ORZEŁ LIPNO M2 0293 6
71 01:41:47.443 HOJZLER KRZYSZTOF LESZNO GRUPA BIG BUD M3 0047 6
72 01:41:48.923 RABURSKI KRYSTIAN LESZNO 0 M3 0195 6
73 01:41:50.900 MANIA MACIEJ LESZNO LKK LESZNO M3 0055 6
74 01:41:54.630 BARTKOWIAK PAWEŁ MOSINA ASGO TEAM M3 0072 6
75 01:41:55.930 WESOŁOWSKI ERNEST OBORNIKI ¦LˇSKIE OKR O¦ OBORNIKI ¦LˇSKIE M2 0323 6
76 01:42:26.970 STELMASZYŃSKI TOMASZ GOSTYŃ STELMASZYNSKI.PL M3 0095 6
77 01:42:28.357 TĘGI TOMASZ LESZNO REAL 64-STO M3 0180 6
78 01:42:30.767 WASIOŁKA SZYMON LESZNO ORZEŁ LIPNO M2 0099 6
79 01:42:32.137 ŻARCZYŃSKI PAWEŁ WITASZYCE TEAM 29 LESZNO M3 0111 6
80 01:42:37.397 KAJOCH MIROSŁAW LESZNO BIKEFUN - LESZNO M3 0183 6
81 01:42:40.343 KAPELA MARIUSZ BYTOM ODRZ 0 M3 0344 6
82 01:43:36.347 SZUSTER SŁAWOMIR LESZNO ASGO TEAM M2 0149 6
83 01:44:16.300 FRˇCKOWIAK PRZEMYSŁAW LESZNO STREFASPORTU.PL M3 0109 6
84 01:44:17.223 MAJCHRZAK JANUSZ LUBOŃ RYBCZYŃSKI CITYZEN MTB TEAM M5 0235 6
85 01:45:53.263 ZALEWSKI WIESŁAW BYTOM ODRZAŃSKI MTS-DRUŻYNA SZPIKU M4 0105 6
86 01:45:56.277 BUGZEL MARCIN GOSTYŃ CHOD-DRÓG MTB TEAM M3 0322 6
87 01:46:19.967 ZARACHOWICZ ANDRZEJ POZNAŃ M3 0275 6
88 01:46:43.447 BUKOWSKI MICHAŁ LESZNO O N N I N E N TEAM M3 0064 6
89 01:46:52.820 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW ¦REM KOMETA ¦REM M2 0330 6
90 01:47:24.883 MARCINIAK ADAM GOSTYŃ TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0144 6
91 01:47:33.770 WI¦NIEWSKI ADAM LESZNO TEAM 29 LESZNO M2 0316 6
92 01:47:42.697 KURASIŃSKI KRZYSZTOF ¦RODA 0 M3 0307 6
93 01:48:06.290 JANIK ANDRZEJ LESZNO AND.NOVA M4 0154 6
94 01:48:06.463 PERUCKI MARIUSZ WILKOWICE M3 0015 6
95 01:48:10.717 SWAT EDYTA PRZE¬MIEROWO 0 K2 0215 6
96 01:48:44.110 ROZMIAREK SZYMON ¦REM KOMETA ¦REM M2 0331 6
97 01:49:06.343 SOLA MIŁOSZ WROCŁAW 0 M3 0340 6
98 01:49:39.467 BIAŁAS MICHAŁ LESZNO ORZEŁ LIPNO M2 0014 6
99 01:50:09.557 SOŁTYSIAK PRZEMYSŁAW LESZNO M3 0080 6
100 01:50:09.897 WOZIŃSKI ARTUR LIPNO AMBIT RACING TEAM M2 0006 6
101 01:50:17.163 WI¦NIEWSKI KRZYSZTOF LESZNO TEAM 29 LESZNO M4 0315 6
102 01:52:27.570 LE¦NIAK WOJCIECH KU¦LIN COMPADRE-RIDERS MTB TEAM M5 0238 6
103 01:53:08.867 DOPIERAŁA KAROLINA POZNAŃ K2 0188 6
104 01:54:19.623 DAWIDZIAK JAROSŁAW LESZNO AMBIT RACING TEAM M4 0038 6
105 01:55:26.503 GRZE¦KOWIAK MICHAŁ GOSTYŃ 0 M3 0172 6
106 01:57:28.247 PLESKOT MIROSŁAW LESZNO ORZEŁ LIPNO M5 0067 6
107 01:57:30.310 KUIK TOMASZ LESZNO TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0102 6
108 01:58:17.193 KOWALSKI KRZYSZTOF POZNAN COLEX RACING TEAM M4 0046 6
109 01:58:26.480 STACHOWIAK WOJCIECH NOWY BELĘCIN M5 0148 6
110 01:59:05.607 KOWALSKI JACEK GUŁTOWY M4 0036 6
111 01:59:48.237 SAJ ADAM WROCŁAW SAJ-POL TEAM M3 0338 6
112 01:59:57.310 CIESIELSKI ANDRZEJ ¦MIGIEL ¦TC ¦MIGIEL M5 0101 6
113 02:00:16.967 SROCZYŃSKI ADAM LESZNO GRUPA BIG BUD M4 0003 6
114 02:00:47.630 QUOOS JĘDRZEJ LESZNO HOTEL WIENIAWA LESZNO M3 0186 6
115 02:02:49.757 BRZEZIŃSKI DARIUSZ NOWA SÓL-RUDNO DOBRA STRONA MOCY M4 0264 6
116 02:02:57.533 CHUDAK KONRAD KO¦CIAN ¦TC M2 0146 6
117 02:03:09.770 JUNAK KAMIL CHOSZCZNO ROWEROWY RAJ M2 0326 6
118 02:03:25.830 PIETRZAK KRZYSZTOF LESZNO M4 0177 6
119 02:04:27.157 GIERCZAK MARIUSZ LESZNO LKK M3 0056 6
120 02:04:33.767 MAJCHRZAK KAROL PIASKI 0 M3 0232 6
121 02:07:46.300 NOWAK MARCIN NOWA SÓL DOBRA STRONA MOCY M2 0265 6
122 02:07:46.337 SOSZYŃSKI TOMASZ KRZYWIŃ TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0204 6
123 02:08:23.400 KOWALCZYK MARCIN NOWY LUBOSZ M2 0158 6
124 02:14:33.317 SIKORA BRONISŁAW LESZNO LKB AMATOR LESZNO M5 0207 6
125 02:14:44.327 WITEK MAŁGORZATA LESZNO STREFASPORTU.PL K2 0138 6
126 02:15:00.683 WIATROWSKI RAFAŁ KRZYWIŃ TACHO-ANALIZA NUSS.PL M3 0205 6
127 02:17:53.157 WASIOŁKA ZDZISŁAW LESZNO SPINKO LESZNO M5 0026 6
128 02:21:42.707 SZYMCZAK MARIUSZ POZNAŃ COLEX RACING TEAM M3 0343 6